Hotele, hostele, pokoje gościnne, inne noclegi..

HOTELE*****

Hotel Alter***** ul. Grodzka 30, tel. 81 516 90 90, www.hotelalter.pl


HOTELE****

Grand Hotel Lublinianka**** ul. Krakowskie Przedmieście 56, tel. 81 446 61 00, www.lublinianka.com

Hotel Europa**** ul. Krakowskie Przedmieście 29, tel. 81 535 03 03, www.hoteleuropa.com.pl

Hotel Ilan**** ul. Lubartowska 85, tel. 81 745 03 47, www.hotelilan.pl

Hotel Atelia**** Al. Warszawska 175a, tel. 887 185 185, www.atelia.pl

HOTELE***

Hotel Unia Mercure*** Al. Racławickie 12, tel. 81 533 20 61, www.orbis.pl

Hotel Wieniawski*** ul. Sądowa 6, tel. 81 459 92 00, www.hotelwieniawski.pl

Hotel Royal Botanic*** ul. Północna 219, tel. 81 458 38 50, www.hotel-royalbotanic.pl

Hotel Piano*** ul. Jana Pawła II 19, tel. 81 458 38 33, www.piano.lublin.pl

Hotel Grodzka 20*** ul. Grodzka 20, tel. 81 524 11 02, www.hotelgrodzka20.pl

Hotel Vanilla*** ul. Krakowskie Przedmieście 12, tel. 81 536 67 20, www.vanilla-hotel.pl

Hotel Młyn*** Al. Racławicke 23 a, tel. 81 536 70 20, www.hotel-mlyn.com.pl

Hotel Victoria*** ul. Narutowicza 58, tel. 81 532 70 11, www.hotel.victoria.lublin.pl

Hotel Best Western Agit Congress & SPA*** ul. Wojciechowska 29, tel. 81 470 72 87 www.agithotel.pl

Hotel Huzar*** ul. Spadochroniarzy 7, tel. 81 533 05 36

Locomotiva*** ul. Północna 28 C, tel. 81 44 11 999, www.locomotiva.com.pl

Hotel Focus*** Al. Kraśnicka 80, tel. 81 527 00 44, www.hotelfocus.pl

Hotel Willowa*** ul. Sławinkowska 15a, tel. 81 440 88 88, www.hotelwillowa.pl

Hotel Forum*** ul. Obywatelska 8, tel. 81 452 85 00, www.hotelforumlublin.pl

Hotel Dwór Choiny*** Kazimierzówka 11 A koło Lublina, tel. 81 751 55 53, 508 107 240, www.dworchoiny.pl

Hotel Focus Centrum Konferencyjne*** ul. Skowronkowa 2, tel. 81 466 70 66, www.ckhotelfocus.pl

Hotel Lwów*** ul. Bronowicka 2, tel. 81 745 57 09, www.lwow.lublin.pl

Hotel Luxor*** ul. Warszawska 175a, tel. 887 175 175, www.hotelluxor.pl

Pod kasztanami*** ul. Krężnicka 96, tel. 81 750 03 90, www.zajazd.lublin.pl

Hotel Korona***/**** Zemborzyce Tereszyńskie 97A, tel. 81 503 20 02, www.hotel-korona.com

Hotel Pałac Akropol*** Dębówka 60A, tel. 81 740 46 38, www.akropol.lublin.pl

Hotel Etiuda*** ul. Nałęczowska, Szerokie 123, tel. 81 718 70 00, www.hoteletiuda.pl


HOTELE**

Hotel Campanile** ul. Lubomelska 14, tel. 81 531 84 00, www.campanile.com.pl

Hotel PZMot** ul. B. Prusa 8, tel. 81 533 42 32, www.hotelpzm.pl/lublin/

Hotel Bellis** Dębówka 28B, tel. 81 742 61 06, www.hotelbellis.lublin.pl


HOTELE*

Hotel Na Rogatce* ul. Sielankowa 1, tel. 81 536 00 70, www.narogatce.pl

Hotel Logos* ul. Akademicka 4, tel. 81 533 82 85, www.lublin.oupis.pl

Hostele 


Lolek Hostel, ul. Bernardyńska 9, tel. 505 912 558, www.lolekhostel.pl

Folk Hostel, ul. Krakowskie Przedmieście 23 (wejście od ul. Zielonej 20), tel. 887-223-887, www.folkhostel.pl

Hostel Orla, ul. Orla 6, tel. 883 993 999, www.hostelorla.pl

Cent Hostel Lublin, ul, Ewangelicka 6, tel. 665 777 030, www.centhostel.pl

Hostel Królewska, ul. Królewska 6, tel. 609 096 659, 605 584 344, www.hostelkrolewska.pl

Hostel, ul. Lubartowska 60, tel. 792 888 632, www.hostellublin.pl


Inne noclegi


Dom na Podwalu, ul. Podwale 15, tel. 81 532 41 38, www.domnapodwalu.pl

Art Residence Apartments, ul. Stanisława Dubois 1A, tel. 534 703 805, www.artresidence.pl

Hotel Vesaria, ul. Nowy Świat 38B, tel. 81 45 83 133, www.vesaria.pl

Kamienica Muzyków, ul. Rynek 16, tel. 500 727 555, www.kamienicamuzykow.pl

Apartamenty Królewska, ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 1/5, tel. 663 909 772, www.apartamentykrolewska.pl

"Magia" – apartamenty, ul. Rynek 1, tel. 81 532 30 41, www.magia.lublin.pl

Hotels Lublin, ul. Podzamcze 7, tel. 81 747 44 07, www.hotel-lublin.pl

Motel PZMot, ul. Prusa 8, tel. 81 533 42 32, www.pzm.lublin.pl/motel.html

Hotel Przystań, ul. Kunickiego 143, tel. 81 744 10 97, www.przystan.lublin.pl

Hotel Radia Lublin, ul. Obrońców Pokoju 2, tel. 81 536 43 14

Kompleks Restauracyjno-Noclegowy Rubikon, ul. Mełgiewska 7-9, tel. 81 710 14 00, www.rubikon.lublin.pl

Relax, ul. Grenadierów 15, tel. 81 532 30 03, www.noclegirelax.lublin.pl

Relax, ul. Przyjaźni 17, tel. 81 748 85 00, www.noclegirelax.lublin.pl

Motel Vanett, ul. Niezapominajki 1, tel. 81 75 00 830, www.vanett.lublin.pl

Zajazd pod gwiazdami, ul. Lipska 37, tel. 081 750 01 94, www.podgwiazdami.com.pl

Hotel 133, Al. Kraśnicka - Konopnica 133, tel. 601 277 053, www.hotel133.pl
 

Pokoje gościnne 


"Numer 6" pokoje gościnne, ul. Złota 6, tel. 81 479 79 52, www.numer6.pl

Lubelskie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli, ul. Dominikańska 5, tel. 81 532 92 41, www.lscdn.pl

Pokoje gościnne przy Instytucie Medycyny Wsi, Jaczewskiego 2, tel. 81 747 80 27

Pokoje Urocza 73, ul. Urocza 73, tel. 515 802 266, www.pokoje.lublin.pl

Noclegi „Zmierzch”, Ul.Kawia 14, tel. 81 726 76 76, www.zmierzch-lublin.pl

Pokoje gościnne Krylan, ul. Morsztynów 4, tel. 601 270 055, www.spanielublin.krylan.com.pl

Pokoje gościnne Słodki sen, ul. Motylowa 11, tel. 517 170 909, spanielublin.republika.pl

Pokoje gościnne Wytchnienie, ul. Powstańców Śląskich 15, tel. 81 533 03 14, www.noclegi-lublin.pl

Willa Różana, Al. Warszawska 51, tel. 81 742 31 10, www.willa-rozana.pl

Dom Tu i Teraz, Orlanda 10, tel. 696 792 066, www.domtuiteraz.eu

Willa Wanda, Al.Warszawska 59, tel. 81 533 23 42, www.willawanda.com


Centra konferencyjne 


Lubelskie Centrum Konferencyjne, ul. Grottgera 2, tel. 81 718 09 00, www.lcklubelskie.pl

Hotel Europa, ul. Krakowskie Przedmieście 29, tel. 81 535 03 03, www.hoteleuropa.com.pl

Hotel Mercure Unia Lublin, Aleje Racławickie 12, tel. 81 533 20 61, www.orbis.pl

Hotels Lublin, ul. Podzamcze 7, tel. 81 747 44 07, www.hotel-lublin.pl

Lwów, ul. Bronowicka 2, tel. 81 745 57 09, www.lwow.lublin.pl

Restauracja i Hotel Locomotiva, ul. Północna 28 C, tel. 81 44 11 999, www.locomotiva.com.pl

Obiekt Restauracyjno-Noclegowy Relax, ul. Przyjaźni 17, tel. 81 748 85 00, www.noclegirelax.lublin.pl

Hotel Dwór Choiny, Kazimierzówka 11 A, 21-040 Świdnik, tel. 81 751 55 53, 508 107 240, www.dworchoiny.pl

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.