Restauracje, bary, pizza, puby, kawiarnie...

RESTAURACJE – KUCHNIA POLSKA

Restauracja Hades Szeroka 28: ul. Grodzka 21, www.hades-lublin.pl
Restauracja Sielsko Anielsko: Rynek 17, www.sielskoanielsko.pl
Restauracja Ulice Miasta: Plac Łokietka 3, www.ulicemiasta.pl
Restauracja Magia, ul. Rybna 1, www.magia.lublin.pl
Piwnica Restauracyjna Biesy, Rynek 18, www.biesy.com.pl
Restauracja Zaczarowana Dorożka, ul. Grodzka 1, www.zaczarowanadorozka-restauracja.pl
Restauracja Old Pub, ul. Grodzka 8, www.restauracjaoldpub.pl
Browar Restauracja Grodzka 15, ul. Grodzka 15, www.grodzka15.pl
Restauracja Browar Lublin, ul. Krakowskie Przedmieście 7, www.browar.lublin.pl

RESTAURACJE – KUCHNIA ŻYDOWSKA

Mandragora: Rynek 9 (Stare Miasto), www.mandragora.lublin.pl

RESTAURACJE – KUCHNIA WŁOSKA

Ristorante Pizzeria Atrium, Rynek 2, www.atrium.lublin.pl
Restauracja Portofino, ul. Krężnicka 94 (nad Zalewem Zemborzyckim), www.restauracjaportofino.pl

RESTAURACJE – KUCHNIA CZESKA

Pub & Restauracja Ceska Pivnica, ul.Grodzka 28, www.ceskapivnica.pl

RESTAURACJE - KUCHNIA KAUKASKA

Restauracja Armenia, Rynek 7

PIZZA NA STARYM MIEŚCIE

Gran Caffé Santos Lublin: ul. Grodzka 16
Spiżarka Acerny, Rynek 2, www.acerna.pl
Sid, ul. Złota 6, www.sidpizza.pl
Fabryka Pizzy: Plac Wolności 2, www.fabrykapizzy.pl

SUSHI

MusiSushi: ul. Północna 30A, www.musisushi.pl
Kobi Sushi & Japanese Restaurant, ul. Kościuszki 10, www.kobi-sushi.pl

SZYBKO I TANIO NA STARYM MIEŚCIE

Bar Piotruś Pan, ul. Kowalska 11, www.bar.lublin.pl
 
ZUPY

Ambaras, ul. Noworybna 2

NALEŚNIKI

Kawiarnia Naleśnikarnia Zadora: Rynek 8, www.zadora.com.pl

DLA WEGETARIAN, SLOW FOOD

Zielony Talerzyk: ul. Królewska 3
Bar Wegetarianin: ul. Narutowicza 13

PUBY

Pub Sarmata, ul. Grodzka 16, www.sarmata.lublin.pl
U Szewca (Irish Pub), ul. Grodzka 18
Pub Bagatela, ul. Grodzka 1
Padbar, ul. Grodzka 1, www.lublin.padbar.pl
Dom Złotnika, ul. Złota 4
Perłowa Pijalnia Piwa PERŁA – Browary Lubelskie S.A., ul. Bernardyńska 15A, www.perla.pl/pijalnia-piwa/
Pub Regionalny Św. Michał, ul. Grodzka 16, www.pubregionalny.pl
Pub & Restauracja U Fotografa, ul Rybna 11, www.ufotografa.pl

PALARNIE FAJKI WODNEJ

Shisha Club Lublin, ul. Grodzka 26, www.shisha.lublin.pl

KAWIARNIE

Café Zamek, ul. Zamkowa 9, www.cafezamek.pl
Pożegnanie z Afryką, ul Złota 3, www.pozegnanie.com
Caffe Trybunalska, ul. Rynek 4, www.trybunalska.pl
Akwarela Cafe ul. Rynek 6, www.akwarelacafe.pl
Próba Cafe, ul. Grodzka 5A
Whisky Cafe, ul. Rybna 4/2
Vanilla Cafe, ul. Krakowskie Przedmieście 12, www.vanilla-cafe.pl

BUBBLE TEA

Gan Bei - Bubble Tea, ul. Królewska 2

NA SŁODKO I LODY

Lody Anabilis, ul. Lubartowska 7
Lodziarnia Portofino, Rynek 5
Lubelska manufaktura lodów, ul. Grodzka 36
Cukiernia Czarcia Łapa by Czekoladowy, ul. Jezuicka 2
Bosko - Lody Produkcji Własnej, ul. Krakowskie Przedmieście 4
Cukiernia Chmielewski, ul Krakowskie Przedmieście 8
Katie’s Cupcake, ul Bernardyńska 12, www.muffiniarnia.com.pl

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.