Sale zabaw, teatry, kina, aquapark, legendy lubelskie, jazdy konne, park linowy...

 

SALE ZABAW DLA DZIECI

Hop Sala w Galerii Handlowej Olimp, tel. 887 761 761, www.hopsala.pl

Centrum Rozrywki dla Dzieci Koziołek, Al. Spółdzielczości Pracy 34 (CH "Olimp"), tel. 690 001 368, www.koziolek.net.pl

Centrum Rozrywki dla Dzieci "Fiku-Miku", ul. Bursztynowa 17, tel. 81 527 20 30

Centrum Rozrywki i Rekreacji dla Dzieci Magic Park, ul. Morwowa 1, tel. 81 448 20 98, www.magicpark.pl


TEATRY I KINA DLA DZIECI

Teatr im. H. Ch. Andersena, ul. Dominikańska 1, 20, tel. 81 532 16 28, 81 532 32 25, www.teatrandersena.pl

Cinema City Lublin Plaza, ul. Lipowa 13, tel. 81 535 25 25, www.cinema-city.pl

Kino Bajka, ul. Radziszewskiego 8, tel. 81 533 88 72, www.kinobajka.info


AQUAPARK

Aqua Lublin - najnowszy i największy kompleks pływacki w Polsce Wschodniej, w którego skład wchodzą: basen olimpijski o długości 50 m, wodny plac zabaw dla dzieci, niecki z hydromasażem i urządzeniami napowietrzającymi, trzy zjeżdżalnie, dwie wanny jacuzzi, rwąca rzeka na zewnątrz obiektu, trzy sauny fińskie i dwie parowe, grota lodowa, www.mosir.lublin.pl


LEGENDY LUBELSKIE

Zwiedzanie lubelskiego Starego Miasta szlakiem legend lubelskich z przewodnikiem, który opowie najpiękniejsze lubelskie legendy i odkryje przed dziećmi tajemnice Lublina. Fabryka Turystyki, tel. 798 773 613, www.fabrykaturystyki.pl.


JAZDY KONNE

Lubelski Klub Jeździecki: oprowadzanie na kucykach, ul. Ciepła 7, tel. 501 451 509, www.lkj.lublin.pl

Ośrodek jeździecki Kapriola, ul. Koncertowa 20, tel. 81 742 91 81   

Stajnia Drwal, ul. Wólczańska 27, tel. 81 751 86 51, www.stajnia-drwal.pl


TOR GOKARTOWY

Tor gokartowy Cartmax w Galerii Olimp, Al. Spółdzielczości Pracy 36, tel. 511 100 610


ŁYŻWY

Lodowisko Icemania MOSiR: Powierzchnia płyty lodowej: 30 m x 60 m, wypożyczalnia łyżew, kawiarnia Ice Club. Al. Zygmuntowskie 4, tel. 81 466 51 08, www.mosir.lublin.pl/icemania/

Lodowisko MOSiR: wypożyczalnia łyżew, ul. Kazimierza Wielkiego, tel. 81 528 01 01


PARKI LINOWE

Park linowy nad Zalewem Zemborzyckim, tel. 602 664 598, www.park-linowy.eu

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.